Personel Takip Programı v1.0


Önsöz:Programa gösterilen ilgi ve alakadan dolayı herkese teşekkür ederim.

Programın kaynak kodlarını gönderemiyorum.

Program ücretlidir.

 

Herkese merhaba

Uzun bir aradan sonra istek üzerine hazırladığım bir programı sizlerle paylaşmak istedim.

Bu sefer kaynak kodları doğrudan vermek yerine eğer kodlara ulaşmak isteyen varsa onlara göndereceğimi de belirtmek isterim.

Bu konuda benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir şirkette çalışan personelleri kayıt altına alabileceğiniz,tüm bilgilerine düzenli bir şekilde ulaşabileceğiniz,çalışan sayısı fazla olan iş yerlerinde personeli tanımada kolaylık için profil fotoğrafı ekleyebileceğiniz ve personele ait tüm evrakları yine bu profilde saklayıp görüntüleyebileceğiniz bir program olan Personel Takip Programı hazır.

Otomatik olarak ayda iki kez personel profillerini içindeki evraklarla beraber yedekleyen bu program ile istediğiniz anda şirketinizde çalışan ve şirketten ayrılan tüm personellerin Microsoft Office Excel üzerinden dökümünü de kolaylıkla alabilirsiniz.

Programın kaynak kodlarını gönderemiyorum.

(Programın sorunsuz çalışması için .NET Framework 4.5 sisteminizde yüklü olmalıdır.http://www.microsoft.com/tr-tr/download/details.aspx?id=30653)

İndirme linki:

Program ücretli olduğu için link kaldırılmıştır

Bir sonraki versiyonda olması planlanan başlıklar:

-Program arayüzünde bulunan tüm grup isimleri(personel genel bilgileri,aile bilgileri vs) ve tüm bilgi başlıkları(TC kimlik no,çalıştığı birim,maaşı vs) dinamik bir yapıya sahip olacak ve istenildiği gibi değiştirilebilecek.

-Tüm bilgilerin bulut depolama hizmetlerinde saklanarak istenildiği yerden istenildiği an güncel şekilde ulaşılabilmesi konusunda çalışılacak.

-İsteğe göre daha fazla rapor hazırlanabilir hale getirilecek.(Excel ortamında bulunan mevcut dosyalarınıza bilgi yazılabildiği gibi Excel’den bilgi de çekilebilecek)

Reklamlar

19 Eylül 2013 tarihinde Genel, Projeler içinde yayınlandı. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin. 1 Yorum.

  1. Program ücretlidir.
    Kaynak kodları paylaşmıyorum